Teklif Al

SANAL OFİS

Resmi işlemleriniz için ihtiyaç duyduğunuz prestijli bir iş adresine, WorkHub Sanal Ofis ile sahip olabilirsiniz. Üstelik çağrılarınız şirket isminiz ile karşılanır, evrak ve kargolarınız sizin adınıza teslim alınır.

WorkHub Sanal Ofis adresiniz ile isterseniz yeni bir şirket kurabilir veya önceden kurduğunuz şirketinizin adresini taşıyabilirsiniz. Böylece şirket isminizle karşılanacak bir telefon numarasına sahip olabilir, dilerseniz mevcut şirket numaranızı sanal ofisinize taşıyabilirsiniz. Karşılanan çağrılar ile ilgili notlar, anlık olarak e-posta adresinize gönderilir. Adınıza teslim alınan evrakların saklanması ve ulaştırılması için tüm süreçlerle biz ilgileniriz ve siz sadece işinize odaklanırsınız.

WorkHub Sanal Ofis avantajları ile birlikte WorkHub Coworking alanları, toplantı odası kullanımı, size özel bir çalışma masası ile kendinize özgü bir çalışma alanına da sahip olabilirsiniz.

Siz sadece işinize odaklanın. Gerisini WorkHub Sanal Ofis ayrıcalıklarına bırakın!

İşte, birbirinden cazip WorkHub Sanal Ofis paketlerimiz…

W Sanal Ofis Paketi (Aylık 190 TL)

Şirket kuruluşunuzu yapabileceğiniz veya mevcut iş adresinizi taşıyabileceğiniz prestijli iş adresi

2W Sanal Ofis Paketi (Aylık 240 TL)

W paketine ilave olarak; Size gelen posta ve kargoların teslim alınması, saklanması veya size ulaştırılması ve Coworking alanlarında ayda 2 gün kullanım.

3W Sanal Ofis Paketi (Aylık 490 TL)

2W paketine ilave olarak; size ait telefon numarası tahsisi veya mevcut telefon numarasının taşınması ve size gelen çağrıların sekreterya servisimiz tarafından isminiz ile karşılanması ve arayan bilgilerinin e-posta ile iletilmesi  bunlara ilave olarak workHUB  toplantı odalarında 4 kişiye kadar ayda 3 saat ücretsiz kullanım hakkı.

Sanal Ofis İçin Teklif Al

Open chat
Powered by